Yazı Üstü
Teknoloji

Hem bileklik hem kulaklık: Huawei Talkband B6

Yazı İçi 1
Huawei daha önceden planladığı akıllı yaşam ürün lansmanını gerçekleştirdi. Etkinlikte, Çinli teknoloji devinin Huawei TalkBand B6 adlı akıllı bilekliği dikkat çekti. İşte yeni akıllı bilekliğin özellikleri!

Huawei TalkBand B6 özellikleri ortaya çıktı

Huawei’nin B serisi ürünlerinin özel niteliklerinin olduğu yakın çevrelerce biliniyor. Lansmanda dikkat çeken detay da, bu sözü doğrular nitelikte oldu. Huawei TalkBand B6 sadece bileklik özellikleri sunmuyor, istendiği zaman Bluetooth kulaklık görevi de görüyor.

Yazı İçi 2


Yazı İçi 3

Yazı İçi 4

“İkisi bir arada bileklik ve kulaklık” mottosuyla tanıtılan Band B6, 326 PPI piksel yoğunluğuna sahip 1.53 inç 3D kavisli ekran ile beraber geliyor. Huawei Band B6 ayrıca kısa mesajlar, gelen aramalar, çalar saatler, zamanlamalar ve hava durumunu kontrol etme, QR kodlarını tarama, müzik çalmayı kontrol etme ve uzaktan fotoğraf çekme gibi işlevler gibi akıllı anımsatıcıları da destekler.

Yazı İçi 5

Donanım tarafında ise akıllı bileklik Kirin A1 işlemcisinden gücünü alıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantısı destekliyor. Mikrofon gürültüsü azaltma özelliği sayesinde daha net telefon konuşmaları sunuyor. Aynı anda iki cihaz ile bağlantıyı destekleyen bileklik, 8 saat konuşma süresi sunuyor. 10 dakikalık şarj ile 4 saat konuşma süresi sunduğu söylenen cihaz, Type-C bağlantısı üzerinden şarj oluyor.Akıllı saatin en ilginç noktası da gömülü Bluetooth kulaklık barındırması. Saat kordonu çıkarınca silikon kulaklık ucuyla resmen Bluetooth kulaklık olan akıllı saat, kalp hızı, uyku, stres, kan oksijen seviyesi ve kadınlar için fizyolojik döngüleri de dahil olmak üzere daha kapsamlı ve profesyonel sağlık izlemeyi destekliyor.

Mercan kırmızısı, titanyum gümüş gri, kamelya kahverengisi, obsidyen siyahı ve kahverengi renklerle satışa sunulacak Huawei Band B6, 6 Ağustos’ta Çin’de satışa sunulacak. Resmi olarak Avrupa’da ne zaman satışa çıkacağı henüz açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu