Yazı Üstü
Oyun-Konsol

Call of Duty Black Ops Cold War Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Yazı İçi 1

Son paylaşılan raporlarla beraber bir süredir sızıntılara konu olan Call of Duty Black Ops Cold War’ın çıkış tarihi netlik kazandı.

Bir süredir sık sık sızıntı haberleriyle gündeme gelen Call of Duty Black Ops Cold War çıkış tarihi ortaya çıktı. Güvenilir kaynaklarca elde edilen bilgilere göre serinin yeni oyunu daha önceden belirtildiği gibi Ekim ayında piyasaya sunulabilir.

Yazı İçi 2

Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan TheGamingRevolution isimli Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu bilgilerde, yeni Call of Duty oyununun cips paketi üzerinde ortaya çıktığını görmekteyiz. Bu kısımda paketin üzerinde yer alan Call of Duty: Black Ops Cold War promosyonunu kullanıcılarla paylaşan TheGamingRevolution, aynı zamanda merakla beklenen oyunun ismini de doğrulamış oldu.

Yazı İçi 3

Sızdırılan bilgilerle birlikte ayrıca Black Ops evreninde geçeceği netlik kazanan oyunun promosyon sürecinin de Modern Warfare ile aynı olacağı da belirtildi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl CoD Modern Warfare için de bir promosyon dönemi düzenlemişti. Oyuncuların 2 kat tecrübe puanı kazandığı bu promosyon ise 1 Ekim tarihinde başlamıştı. Bu kampanyanın hemen ardındansa 25 Ekim 2019‘da serinin yeni oyunu satışa sunulmuştu.

Yazı İçi 4

Doritos paketinde yer alan promosyon tarihine bakacak olursak, bahsi geçen promosyonun 5 Ekim‘de başlayıp 31 Ocak 2021′de sonlanacağına şahit olmaktayız. Modern Warfare’ın promosyon sürecini göz önünde bulunduracak olursak, Black Ops evreninde geçecek olan oyunun da tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi Ekim ayı içerisinde piyasaya sürüleceğini tahmin etmekteyiz.

Yazı İçi 5

Şimdilik, Activision cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre serinin yeni oyununun Ekim ayı içerisinde piyasaya sürüleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni Call Of Duty Oyunu Nasıl Olacak?

Black Ops evreninde geçeceği belirtilen oyunda Vietnam Savaşı’nı konu alacak olan yapımcı firma, aynı zamanda Frank Woods ve Alex Mason gibi serinin sevilen karakterlerini de yeniden getirecek. Bildiğiniz üzere, Activision geçtiğimiz yıl Modern Warfare serisini yeninden başlatmıştı. Bu doğrultuda Captain Price ve Gaz gibi sevilen karakterleri de geri getiren yapımcı firma, ayrıca yeni Modern Warfare oyunuyla beraber oldukça büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı da başarmıştı.

Şimdi de benzer bir yöntemi yeni Black Ops oyununda da denemeyi planlayan Activision, yeni Call of Duty oyunuyla beraber oyunseverlere bambaşka bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bu detayların haricinde paylaşılan bir diğer rapordaysa yeni oyunla beraber Black Ops serisi ile özdeşleşen Zombi Modu’nun da geri geleceği iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu